RAPORT SPOŁECZNY 2019

O T-Mobile w Polsce

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Dostarczamy usługi telekomunikacyjne klientom indywidualnym i biznesowym. Z naszych usług i rozwiązań korzysta ponad 10 milionów klientów. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

GRI [
  • 102-1
]

T‑Mobile Polska S.A. (wcześniej Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. – PTC) została założona w 1995 r. Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T‑Mobile Polska jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należą m.in. T‑Mobile i T-Systems. Dzięki integracji z GTS Poland w 2015 r. i T-Systems Polska w 2017 r., T-Mobile Polska stał się operatorem zintegrowanym i w ramach swojego portfolio, oprócz usług mobilnych oferujemy usługi stacjonarne, a także pełen pakiet produktów ICT.

Firmą T‑Mobile Polska kieruje sześcioosobowy Zarząd, który wytycza i realizuje cele Spółki. Jeśli chcesz poznać członków Zarządu, więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

GRI [
  • 102-2
]

Usługi i produkty T-Mobile:

t-mobile_co oferujemy (1) t-mobile_co oferujemy (1)
GRI [
  • 102-3
]

T-Mobile jest dostępne w całej Polsce dzięki dużej sieci salonów i placówek, łatwo dostępnych dla naszych klientów. Centrala spółki znajduje się w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12.

GRI [
  • 102-7
]
630
salonów T-mobile w całej Polsce
6,4 mld PLN
przychód w 2019 roku

W 2019 r. otrzymaliśmy trzy ważne dla nas wyróżnienia za działania CSR, z których jesteśmy dumni.

Nagroda za wsparcie w realizacji Programu Standard Etyki w Polsce oraz wieloletni, aktywny udział w pracach Koalicji Programu Biznes i Prawa Czł

T‑Mobile został liderem w kategorii „Operator telekomunikacyjny” w niezależnym badaniu Marka Godna Zaufania.

T‑Mobile zostało wyróżnione Srebrnym Listkiem za swoją działalność w 2018 r.

Wyniki wyszukiwania