RAPORT SPOŁECZNY 2019

Po pierwsze edukacja

Rolą T-Mobile jest edukacja klientów i konsumentów, tak, aby mogli świadomie i mądrze oraz przede wszystkim bezpiecznie korzystać z naszych usług.

Nasze działania realizujemy w kilku obszarach – edukujemy rodziców i dzieci oraz angażujemy młodzież do wspólnego działania.

Bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet:

  • Specjalna strona dla rodziców – W Cyfrowym Świecie, dzięki której rodzice mogą dowiedzieć się na co zwracać uwagę, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.
  • Kontrola rodzicielska Dzieci w Sieci, usługa umożliwia rodzicom dostosowanie dostępu do sieci, tak aby uniemożliwić dzieciom dostęp do treści dla nich nieodpowiednich.

Na stronie Bezpiecznie w Cyfrowym Świecie rodzice mogą znaleźć praktyczne wskazówki, w jaki sposób nauczyć dzieci korzystania z nowych technologii – smartfonów, komputerów, tabletów, aby stały się pełnowartościowymi i bezpiecznymi dodatkami do edukacji i rozwoju dziecka. Nie można przy tym zapominać o tym co najważniejsze, czyli uświadomienie dzieci jak korzystać w mądry i odpowiedzialny sposób z treści, które mogą w tych urządzeniach znaleźć.

Wyniki wyszukiwania